PONOVO
lokakuu
8-6 Voima - D2 PoNoVo Keltainen | 05. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
14-3 D2 PoNoVo Keltamusta - TaiKi punainen | 05. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
2-14 D2 PoNoVo Keltainen - D2 PoNoVo Keltamusta | 05. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
6-5 D2 PoNoVo Keltainen - TaiKi punainen | 05. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
18-1 D2 PoNoVo Keltamusta - Voima | 05. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
2-9 SBS Hamina - D2 PoNoVo Keltamusta | 12. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
11-1 D2 PoNoVo Keltainen - Pelicans SB Nastola | 12. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
12-0 D2 PoNoVo Keltamusta - SB Heinola | 12. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
10-4 SB Heinola - D2 PoNoVo Keltainen | 12. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
7-4 Jymy musta - D2 PoNoVo Musta | 12. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
4-8 Pelicans SB Nastola - D2 PoNoVo Musta | 12. lauantai | Otteluraportti | Liiton raportti
2-11 LuFT - D1 PoNoVo 07 | 13. sunnuntai | Otteluraportti | Liiton raportti
8-12 Voima Turbiinit - D1 PoNoVo 07 | 13. sunnuntai | Otteluraportti | Liiton raportti
marraskuu
02. lauantai 11.00 | PoNoVo - D1 PoNoVo 07 | Lappeenranta Joutsenohalli Otteluennakko
02. lauantai 13.00 | D1 PoNoVo 07 - Voima Generaattorit | Lappeenranta Joutsenohalli Otteluennakko
09. lauantai 10.00 | D2 PoNoVo Musta - TaiKi sininen | Lappeenranta Joutsenohalli Otteluennakko
09. lauantai 13.00 | D2 PoNoVo Keltamusta - LASB Jr Valkoinen | Lahti Salpausselkähalli Otteluennakko
09. lauantai 16.00 | Sudet SB punainen - D2 PoNoVo Keltamusta | Lahti Salpausselkähalli Otteluennakko
09. lauantai 17.00 | D2 PoNoVo Keltainen - SBS Hamina | Lahti Salpausselkähalli Otteluennakko
09. lauantai 17.00 | StU - D2 PoNoVo Musta | Lappeenranta Joutsenohalli Otteluennakko
09. lauantai 19.00 | Pelicans SB turkoosi - D2 PoNoVo Keltainen | Lahti Salpausselkähalli Otteluennakko
17. sunnuntai 14.00 | Sudet SB - D1 PoNoVo 07 | Imatra Urheilutalo Otteluennakko
17. sunnuntai 16.00 | D1 PoNoVo 07 - PoNoVo Sharks | Imatra Urheilutalo Otteluennakko
23. lauantai 10.00 | Sudet SB punainen - D2 PoNoVo Keltainen | Kuusankoski Urheilutalo Otteluennakko
23. lauantai 12.00 | D2 PoNoVo Keltainen - LASB Jr Valkoinen | Kuusankoski Urheilutalo Otteluennakko
23. lauantai 16.00 | Pelicans SB turkoosi - D2 PoNoVo Keltamusta | Kuusankoski Urheilutalo Otteluennakko
23. lauantai 18.00 | D2 PoNoVo Keltamusta - Pelicans SB Nastola | Kuusankoski Urheilutalo Otteluennakko
joulukuu
07. lauantai 14.00 | LASB Jr sininen - D2 PoNoVo Musta | Orimattila Nikke Areena Otteluennakko
07. lauantai 17.00 | D2 PoNoVo Musta - Jymy vihreät | Orimattila Nikke Areena Otteluennakko
tammikuu
05. sunnuntai 16.00 | D2 PoNoVo Musta - Hatsina | Lahti Salpausselkähalli Otteluennakko
05. sunnuntai 18.00 | Sudet SB musta - D2 PoNoVo Musta | Lahti Salpausselkähalli Otteluennakko
helmikuu
01. lauantai 10.00 | TaiKi sininen - D2 PoNoVo Musta | Taipalsaari Liikuntahalli Otteluennakko
01. lauantai 12.00 | D2 PoNoVo Musta - Pelicans SB Nastola | Taipalsaari Liikuntahalli Otteluennakko
16. sunnuntai 16.00 | Jymy musta - D2 PoNoVo Musta | Kuusankoski Urheilutalo Otteluennakko
16. sunnuntai 18.00 | D2 PoNoVo Musta - LASB Jr sininen | Kuusankoski Urheilutalo Otteluennakko
maaliskuu
08. sunnuntai 12.00 | Hatsina - D2 PoNoVo Musta | Savitaipale Liikuntatalo Otteluennakko
08. sunnuntai 15.00 | D2 PoNoVo Musta - StU | Savitaipale Liikuntatalo Otteluennakko
28. lauantai 11.00 | Jymy vihreät - D2 PoNoVo Musta | Hollola Heinishalli Otteluennakko
28. lauantai 13.00 | Sudet SB musta - D2 PoNoVo Musta | Hollola Heinishalli Otteluennakko