PONOVO

Ottelut – PoNoVo F1

marraskuu

5 - 4 NST - PoNoVo Keltainen

10.11.2018 10:00 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

7 - 4 StU - PoNoVo Musta

10.11.2018 12:40 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

4 - 3 PoNoVo Keltainen - Voima Punainen

10.11.2018 13:20 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

7 - 4 PoNoVo Musta - NST E-tytöt

10.11.2018 14:00 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

8 - 5 PoNoVo Musta - Voima Valkoinen

10.11.2018 14:40 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

5 - 7 PoNoVo Keltainen - Raju

10.11.2018 17:20 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

joulukuu

7 - 4 Raju - PoNoVo Musta

09.12.2018 10:00 | Imatra, Imatran Urheilutalo | Liiton raportti

11 - 4 PoNoVo Keltainen - NST E-tytöt

09.12.2018 10:40 | Imatra, Imatran Urheilutalo | Liiton raportti

1 - 5 NST - PoNoVo Musta

09.12.2018 11:20 | Imatra, Imatran Urheilutalo | Liiton raportti

5 - 6 Voima Valkoinen - PoNoVo Keltainen

09.12.2018 12:00 | Imatra, Imatran Urheilutalo | Liiton raportti

3 - 5 PoNoVo Musta - Voima Punainen

09.12.2018 12:40 | Imatra, Imatran Urheilutalo | Liiton raportti

13 - 9 PoNoVo Keltainen - StU

11.12.2018 13:20 | Imatra, Imatran Urheilutalo | Liiton raportti

tammikuu

5 - 8 PoNoVo Keltainen - Voima Punainen

06.01.2019 10:00 | Ruokolahti, Ruokolahden Liikuntahalli | Liiton raportti

4 - 9 PoNoVo Musta - Raju

06.01.2019 10:00 | Ruokolahti, Ruokolahden Liikuntahalli | Liiton raportti

9 - 7 Voima Punainen - PoNoVo Musta

06.01.2019 11:20 | Ruokolahti, Ruokolahden Liikuntahalli | Liiton raportti

10 - 8 StU - PoNoVo Keltainen

06.01.2019 12:00 | Ruokolahti, Ruokolahden Liikuntahalli | Liiton raportti

6 - 9 NST - PoNoVo Keltainen

06.01.2019 12:40 | Ruokolahti, Ruokolahden Liikuntahalli | Liiton raportti

7 - 8 Voima Valkoinen - PoNoVo Musta

06.01.2019 12:40 | Ruokolahti, Ruokolahden Liikuntahalli | Liiton raportti

7 - 10 NST - PoNoVo Musta

20.01.2019 10:00 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

7 - 7 PoNoVo Musta - Voima Punainen

20.01.2019 10:40 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

8 - 8 PoNoVo Musta - Voima Valkoinen

20.01.2019 12:40 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

9 - 3 PoNoVo Keltainen - Voima Valkoinen

20.01.2019 14:40 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

12 - 8 Raju - PoNoVo Keltainen

20.01.2019 16:00 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

6 - 15 NST - PoNoVo Keltainen

20.01.2019 16:40 | Lappeenranta, Sammonlahden PH | Liiton raportti

helmikuu

3 - 4 Voima Punainen - PoNoVo Musta

09.02.2019 11:00 | Imatra, Imatran urheilutalo | Liiton raportti

8 - 5 StU - PoNoVo Keltainen

09.02.2019 11:40 | Imatra, Imatran urheilutalo | Liiton raportti

23 - 4 PoNoVo Musta - NST

09.02.2019 12:20 | Imatra, Imatran urheilutalo | Liiton raportti

9 - 4 Raju - PoNoVo Keltainen

09.02.2019 12:20 | Imatra, Imatran urheilutalo | Liiton raportti

6 - 8 PoNoVo Musta - Voima Valkoinen

09.02.2019 13:00 | Imatra, Imatran urheilutalo | Liiton raportti

7 - 6 PoNoVo Keltainen - Voima Punainen

09.02.2019 13:40 | Imatra, Imatran urheilutalo | Liiton raportti

maaliskuu

x - x StU - PoNoVo Musta

16.03.2019 10:00 | Savitaipale, Savitaipaleen liikuntatalo | Liiton raportti

x - x PoNoVo Musta - Raju

16.03.2019 10:40 | Savitaipale, Savitaipaleen liikuntatalo | Liiton raportti

x - x PoNoVo Musta - NST

16.03.2019 12:40 | Savitaipale, Savitaipaleen liikuntatalo | Liiton raportti

x - x PoNoVo Keltainen - Voima Punainen

16.03.2019 14:00 | Savitaipale, Savitaipaleen liikuntatalo | Liiton raportti

x - x NST - PoNoVo Keltainen

16.03.2019 15:20 | Savitaipale, Savitaipaleen liikuntatalo | Liiton raportti

x - x PoNoVo Keltainen - Voima Valkoinen

16.03.2019 16:00 | Savitaipale, Savitaipaleen liikuntatalo | Liiton raportti