PONOVO

Ottelut – PoNoVo F2

lokakuu

x - x TaiKi Sininen - PoNoVo Keltainen

17.10.2018 17:15 | Voisalmi, Voisalmen koulu

x - x TaiKi Punainen - PoNoVo Musta

17.10.2018 17:40 | Voisalmi, Voisalmen koulu

x - x PoNoVo Musta - TaiKi Sininen

17.10.2018 18:05 | Voisalmi, Voisalmen koulu

x - x PoNoVo Keltainen - TaiKi Punainen

17.10.2018 18:30 | Voisalmi, Voisalmen koulu

marraskuu

6 - 4 TaiKi - PoNoVo F2 Keltainen

03.11.2018 10:00 | Taipalsaari, Taipalsaari lh

5 - 5 PoNoVo F2 Keltainen - Raju

03.11.2018 10:40 | Taipalsaari, Taipalsaari lh

1 - 13 PoNoVo F2 Keltainen - Sudet SB

03.11.2018 12:40 | Taipalsaari, Taipalsaari lh

2 - 12 PoNoVo F2 Musta - Sudet SB

03.11.2018 14:40 | Taipalsaari, Taipalsaari lh

7 - 1 Top Team - PoNoVo F2 Musta

03.11.2018 16:00 | Taipalsaari, Taipalsaari lh

11 - 6 Taiki - PoNoVo F2 Musta

03.11.2018 16:40 | Taipalsaari, Taipalsaari lh

joulukuu

6 - 3 Taiki - PoNoVo F2 Musta

02.12.2018 11:20 | Mikkeli, Sport Forum

4 - 5 PoNoVo F2 Musta - Hatsina

02.12.2018 12:00 | Mikkeli, Sport Forum

13 - 4 Top Team - PoNoVo F2 Keltainen

02.12.2018 12:40 | Mikkeli, Sport Forum

7 - 1 Raju - PoNoVo F2 Musta

02.12.2018 14:00 | Mikkeli, Sport Forum

5 - 5 Sudet SB - PoNoVo F2 Keltainen

02.12.2018 14:40 | Mikkeli, Sport Forum

7 - 4 PoNoVo F2 Keltainen - Raju

02.12.2018 15:20 | Mikkeli, Sport Forum

tammikuu

4 - 3 PoNoVo F2 Keltainen - Taiki

12.01.2019 10:00 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

9 - 6 Top Team - PoNoVo F2 Keltainen

12.01.2019 12:00 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

5 - 2 PoNoVo F2 Keltainen - Raju

12.01.2019 13:20 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

1 - 8 PoNoVo F2 Musta - Top Team

12.01.2019 14:00 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

5 - 2 Sudet SB - PoNoVo F2 Musta

12.01.2019 15:20 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

8 - 2 PoNoVo F2 Musta - Hatsina

12.01.2019 16:00 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

8 - 2 PoNoVo F2 Keltainen - Hatsina

12.01.2019 16:40 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

helmikuu

x - x PoNoVo musta - Hatsina

02.02.2019 10:40 | Savonlinna, OKL-halli

x - x PoNoVo keltainen - TaiKi sininen

02.02.2019 11:20 | Savonlinna, OKL-halli

x - x TaiKi sininen-PoNoVo musta

02.02.2019 12:40 | Savonlinna, OKL-halli

x - x TaiKi punainen-PoNoVo keltainen

02.02.2019 13:20 | Savonlinna, OKL-halli

x - x Sudet SB-PoNoVo musta

02.02.2019 14:00 | Savonlinna, OKL-halli

x - x PoNoVo keltainen - Top Team

02.02.2019 14:40 | Savonlinna, OKL-halli

maaliskuu

x - x TaiKi punainen-PoNoVo musta

09.03.2019 11:00 | Ruokolahti, Ruokolahden liikuntahalli

x - x Sudet SB-PoNoVo keltainen

09.03.2019 11:40 | Ruokolahti, Ruokolahden liikuntahalli

x - x PoNoVo musta - Raju

09.03.2019 12:20 | Ruokolahti, Ruokolahden liikuntahalli

x - x Top Team-PoNoVo keltainen

09.03.2019 13:00 | Ruokolahti, Ruokolahden liikuntahalli

x - x Hatsina-PoNoVo musta

09.03.2019 13:40 | Ruokolahti, Ruokolahden liikuntahalli

x - x PoNoVo keltainen - TaiKi sininen

09.03.2019 14:20 | Ruokolahti, Ruokolahden liikuntahalli

x - x PoNoVo musta - TaiKi sininen

30.03.2019 10:00 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

x - x PoNoVo musta - Raju

30.03.2019 11:20 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

x - x PoNoVo musta - Top Team

30.03.2019 12:40 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

x - x PoNoVo keltainen - Top Team

30.03.2019 14:40 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

x - x Sudet SB-PoNoVo keltainen

30.03.2019 16:00 | Lappeenranta, Sammonlahden ph

x - x PoNoVo keltainen - TaiKi punainen

30.03.2019 17:20 | Lappeenranta, Sammonlahden ph